Članci

Obilježavanje Svjetskog dana astme u DBS

dan astme 2Povodom Svjetskog dana astme, organizirali smo druženje naših pacijenata koji boluju od astme i njihovih roditelja sa našim liječnicima pedijatrima, medicinskim sestrama, fizioterapeutima i ostalim zdravstvenim djelatnicima. Bila je to prilika da svi koje žele saznaju više o astmi, podijele svoje iskustvo te se posavjetuju s našim specijalistima.

Svjetski dan astme uveličao je Dan Bantić svirajući klarinet. On je državni i regionalni prvak u klarinetu, unatoč astmi s kojom živi već osam godina. Njegovu priču pročitajte OVDJE.

Ove godine povodom obilježavanja Svjetskog dana astme organiziran je tečaj III. kategorije „Stop for Asthma" u organizaciji Dječje bolnice Srebrnjak kako bi unaprijedili znanje polaznika o liječenju, prevenciji i kontroli bolesti, važnosti sporta i zdrave prehrane, te podržali djecu u aktivnostima koje ih ispunjavaju i čine zdravijima i sretnijima.

fotogalerija

Nalazite se ovdje: Naslovnica