DB Srebrnjak dobila je godišnje priznanje za sigurnost pacijenata

U sklopu održavanja 3. godišnjeg kongresa Hrvatskog društva za sigurnost pacijenata
(Zagreb, 04.11.2015.god.)

hdsp2015

Dječja bolnica Srebrnjak dobila je godišnje priznanje za sigurnost pacijenata iz područja:

Praćenje indikatora Higijene ruku: početkom 2015. godine Povjerenstvo za bolničke infekcije Dječje bolnice Srebrnjak prihvatilo je inicijativu uprave da se poduzmu određene aktivnosti u cilju procjene suradljivosti zaposlenika s pravilnom higijenom ruku i za pružanje povratnih informacija kroz međunarodni program Svjetske zdravstvene organizacije Hand Hygiene Compilance Education Program.

Uvođenje međunarodnih smjernica iz područja Jednodnevne dječje kirurgije: čime smo postigli bolju kvalitetu i sigurnost pacijenata u području jednodnevne dječje kirugije. Također, osigurali smo praćenje rezultata i ishoda liječenja pacijenata, te povećano zadovoljstvo djece i njihovih roditelja s uslugom.

elizabeta hdsp2015

Priznanje za rad – Elizabeta Kralj Kovačić, prvostupnica sestrinstva – glavna sestra za kontrolu kvalitete: prilikom uspostave ISO sustava u bolnici, sestra Elizabeta Kralj Kovačić kao glavna sestra za kvalitetu, uz podršku vodstva bolnice uspostavila je zahtijevan dokumentirani sustav slijeda i intereakcije određenih procesa, provođenje internih kontrola (revizija) procesa radi utvrđivanja korektivnih i preventivnih radnji u svrhu unaprjeđenja procesa rada na svim razina pružanja zdravstvene skrbi unutar Dječje bolnice Srebrnjak.

Tko je Online

Imamo 197 gostiju i nema članova online

Nalazite se ovdje: Naslovnica Lokacija Novosti DB Srebrnjak dobila je godišnje priznanje za sigurnost pacijenata