Muzej za umjetnost i obrt i portal Wishmama.hr za Dječju bolnicu Srebrnjak

wishmama-sveti-nikola

Muzej za umjetnost i obrt tradicionalno svake godine tijekom Adventa pomaže neki humanitarni projekt.

Ove godine u suradnji s portalom Wishmama.hr organiziran je humanitarni projekt za Dječju bolnicu Srebrnjak, kojim je realizirana nabavka dijagnostičkog uređaja za pulsnu oscilometriju - Resmon™ Pro ForcedOscillationTechnique, koji predstavlja neinvazivnu metodu mjerenja plućne funkcije prilikom disanja kod dojenčadi i male djece.

U Muzeju za umjetnost i obrt 27.studenog otvorena je jedinstvena, nikada viđena izložba o planetarno popularnom baletu Orašar Petra Iljiča Čajkovskog koji je praizveden 1892. u Marijinskom kazalištu u Sankt Peterburgu.Već prvog dana izložbu Orašar – najljepša božićna bajka vidjelo je preko 2000 posjetitelja.

Na radost djece i njihovih roditelja, baka i djedova, izložbu je 6.prosinca posjetio i Sv.Nikola. Uz prigodan program i poklone koje je osigurao portal Wishmama.hr, svi posjetitelji taj dan kupnjom ulaznice pomogli su u prikupljanju sredstava za nabavku dijagnostičkog uređaja koji će bitno olakšati pretrage kod dojenčadi i male djece.

wishmama-sveti-nikola-01 wishmama-sveti-nikola-02wishmama-sveti-nikola-28

wishmama-sveti-nikola-04
 wishmama-sveti-nikola-27 wishmama-sveti-nikola-08

Nalazite se ovdje: Naslovnica Služba za tehničke poslove, sigurnost i zaštitu Novosti Muzej za umjetnost i obrt i portal Wishmama.hr za Dječju bolnicu Srebrnjak