Dječja bolnica Srebrnjak – nastavna baza Hrvatskog katoličkog sveučilišta

nastavna bazaU petak 27. siječnja na ulazu u zgradu Dječje bolnice Srebrnjak postavljena je ploča kojom se utemeljuje trajna suradnja dviju institucija i čime Bolnica postaje nastavna baza Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Na održanom sastanku rektor HKS-a prof. dr. sc. Željko Tanjić je ravnatelju DBS dr. sc. Bori Nogalu i njegovim suradnicima zahvalio na spremnosti i otvorenosti za suradnju dviju institucija.

Liječnici i medicinske sestre iz Dječje bolnice Srebrnjak će studenticama i studentima Odjela za sestrinstvo pomoći u razumijevanju osnovnih načela zdravstvene njege bolesnika, kako bi svoja stečena znanja i vještine primjenjivali u svakodnevnoj sestrinskoj praksi.

nastavna baza2 nastavna baza3

Nalazite se ovdje: Naslovnica Služba za tehničke poslove, sigurnost i zaštitu Novosti Dječja bolnica Srebrnjak – nastavna baza Hrvatskog katoličkog sveučilišta