Obavijest o imenovanju ravnatelja DB Srebrnjak

Fax. 01/ 6391 188
Zagreb, 30.06.2020.

PRIOPĆENJE

Upravno vijeće Dječje bolnice Srebrnjak na 42. sjednici dana 30.06.2020. godine donijelo je Odluku kojom se za ravnatelja Dječje bolnice Srebrnjak u četverogodišnjem mandatu imenuje dr.sc. Ivo Dumić - Čule, dr.med.
Upravno vijeće je utvrdilo da je kandidat dr.sc.Ivo Dumić-Čule uz prijavu dostavio uredno traženu dokumentaciju, da ispunjava sve uvjete iz javnog natječaja, da posjeduje kompetencije potrebne za upravljanje u zdravstvenom sustavu te da je iskusni dokazani znanstvenik u znanstvenom području Biomedicina i zdravstvo osobito u dijelu kliničke i translacijske medicine.
Početak četverogodišnjeg mandata ravnatelja  utvrdit će se naknadno.

Dječja bolnica Srebrnjak

Nalazite se ovdje: Naslovnica Služba za tehničke poslove, sigurnost i zaštitu Novosti Obavijest o imenovanju ravnatelja DB Srebrnjak