5. Simpozij za medicinske sestre (06.10.2017.)

Prezentacija1Poštovane kolegice i kolege, dragi suradnici,
osobita nam je čast i zadovoljstvo pozvati Vas da nam se pridružite na 5. Simpoziju medicinskih sestara u organizaciji Dječje bolnice Srebrnjak, koji će se održati 06.10.2017. godine u našoj bolnici.

Peti Simpozij ima u svom fokusu osvrnuti se na aktualne probleme s kojima se susreću medicinske sestre u pedijatrijskoj zdravstvenoj skrbi.
Cilj ovog Simpozija je poboljšanje kvalitete zdravstvene skrbi pedijatrijskog bolesnika i prilika za međusobne razmjene znanja, vještina i iskustva stečenih u dosadašnjem radu.

Obzirom da pedijatrijske medicinske sestre svakodnevno prolaze kroz ovakve izazove i probleme zajedno sa svojim kolegicama u radnom timu, malim bolesnicima i njihovim obiteljima, vjerujemo da će izbor teme potaknuti Vaše zanimanje za sudjelovanjem na Simpoziju.

Program i sažetci

Nalazite se ovdje: Naslovnica Novosti 5. Simpozij za medicinske sestre (06.10.2017.)