Donacija knjiga za djecu

adastra 1Dječja bolnica Srebrnjak se zahvaljuje svim sudionicima humanitarne akcije prikupljanja dječjih knjiga, društvenih igara i školskog pribora za knjižnicu dječje bolnice. Inicijativu za ovu plemenitu humanitarnu akciju pokrenula je Marija Havajić studentica pedagogije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu i njezina studijska grupa, a kojoj su se rado pridružili članovi benda Adastra na velikoj Sveučilišnoj brucošijadi održane 24.10.2014. u Studentskom centru.

Sve prikupljeno u toj akciji, Jeronim Marić pjevač i skladatelj sa članovima benda Adastra, osobno su dostavili u Dječju bolnicu Srebrnjak.

Na kraju najzahvalniji će biti mali pacijenti Dječje bolnice Srebrnjak u Zagrebu kojima će dječje knjige, društvene igre i školski pribor olakšati i uljepšati vrijeme provedeno na liječenju i u čije ime još jednom izražavamo zahvalnost svim sudionicima humanitarne akcije.

Tko je Online

Imamo jedan gost i jedan član online

• dbsrebrnjak
Nalazite se ovdje: Naslovnica Baby Signs Program Novosti Donacija knjiga za djecu