Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova

Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova obavlja pravne poslove vezane uz zdravstvenu ustanovu, poslove iz područja radnog prava te brine o poštivanju svih zakonskih odredbi te općih i drugih akata Bolnice.

Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova obavlja i uređuje pravne poslove, poslove iz područja uredskog poslovanja, opće poslove, upravne i stručne poslove za pripremu i održavanje sjednica Upravnog vijeća Bolnice. Sudjeluje u izradi općih i normativnih akata, odluka vezanih uz radno-pravne odnose, kao i ugovora koje Bolnica sklapa s drugim fizičkim i pravnim osobama.
U djelokrugu rada Službe izrada je odluka vezanih za ostvarivanje prava i obveza iz radnog odnosa.
Vodi kadrovsku evidenciju svih zaposlenih osoba, provodi postupak objave natječaja za zapošljavanje, prikuplja zaprimljene zamolbe te organizira razgovore za posao, obavlja poslove vezane za zasnivanje, prestanak i promjenu radnog odnosa, prijavu i odjavu promjena radnika te članova njihovih obitelji vezanih uz mirovinsko i zdravstveno osiguranje.
Služba vodi, izrađuje i koordinira pravnu i opću dokumentaciju, evidencije, rješenja, ugovore, odluke kao i druge akte iz nadležnosti Službe.

Djelatnici Službe pravnih, kadrovskih i općih poslova:

Rukovoditelj službe:
Ksenija Marin, mag.iur

Viši stručni savjetnik za pravne, kadrovske i opće poslove:
Valentina Pilko, dipl.iur.
Iva Mikšić, dipl.iur.

Kontrolor za kadrovske poslove:
Ljiljana Relić

Nalazite se ovdje: Naslovnica Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova